Olkusz: Biskup na zbiórce ministrantów

W czwartek, 5 września, jak co tydzień w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego odbywała się zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza. Tym razem miała ona charakter integracyjno-imprezowy, gdyż świętowaliśmy niedawną uroczystość poświęcenia naszego kościoła. W czasie tego spotkania odwiedził nas Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, który w niedzielę dokonał poświęcenia świątyni. Ksiądz Biskup miał okazje porozmawiać z członkami LSO i podziękować im za troskę o piękno liturgii. Ks. kapelan Przemysław Szot zmierzył się z jednym z ceremoniarzy w rywalizacji przy stole bilardowym, którą zresztą wygrał. Dziękujemy Księdzu Biskupowi przede wszystkim za poświęcenie naszego kościoła, a także za czas poświęcony na spotkaniu integracyjnym w salce domu parafialnego!

ks. Konrad Mruk


 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.